В Іллічівському районі Маріуполя біля входу в парк Петровського знайшли боєприпаси. Про це повідомляє УМВС Донецької області.

Вибухотехніки, які прибули на місце події, встановили, що міни є навчальними.

Начальник Маріупольського міського управління міліції Сергій Матвійчук звернувся до жителів міста з проханням: у разі виявлення боєприпасів, не наближатися до них і не переносити, а відразу повідомляти про це правоохоронцям.

Читайте також: На Закарпатті грибник знайшов 63 реактивні снаряди (фото)

"Не можна допустити, щоб травмувалися випадкові перехожі, тож потрібно вжити всіх необхідних заходів безпеки", - сказав він.

Популярні новини зараз
Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
Показати ще

Нагадаємо, днями в Авдіївці у підвалі багатоповерхівки знайшли 20 ящиків зі снарядами.