Фіскали служби "Фантом" в Донецькій області припинили нелегальну торгівлю "паленим" алкоголем.

Час від часу в магазинах Слов'янська і Краматорська продавали партії горілки за низькими цінами. Після декількох контрольних закупівель податківці зафіксували підроблені акцизні марки на пляшках, передала прес-служба Державної фіскальної служби.

Читайте також: Правоохоронці вилучили контрабандний тютюн і алкоголь на 200 тис грн (фото)

При цьому, нелегальний товар продавали в обхід касового апарату.

За результатами перевірки фіскали встановили, що алкоголь робили зі спирту, що привозили з окупованої території Донбасу. Наразі встановлюють місце розливу підробленої горілки, яке, як передбачається, знаходиться на підконтрольній українській влади території.

Популярні новини зараз
Зняти пенсію з картки не вийде: хто з пенсіонерів може залишитися без грошей Гороскоп на сьогодні, 14 травня: важкі рішення терезів та безсилля водоліїв До 5000 гривень зарахують на картку: українці можуть отримати гроші на комуналку Ліміти на перекази між картками: яку суму можна відправити без комісій та податку
Показати ще

Всього в магазинах Слов'янська і Краматорська вилучили понад 700 пляшок фальсифікату на 40 тисяч гривень.