В Кіровоградській області 13 жовтня правоохоронці затримали голову сільської ради на хабарі. Його розмір склав 30 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба управління Міністерства внутрішніх справ в Кіровоградській області.

Затриманим виявився 64-річний голова однієї із сільських рад Світловодського району. Він вимагав та отримав 30 тисяч гривень неправомірної вигоди за погодження дозвільних документів на отримання в оренду земельної ділянки на території сільської ради. Її площа 16 га.

Чиновника затримали "на гарячому", коли він отримував гроші.

Читайте також: Кримський депутат за 35 тис. дол. "вирішував" питання з поліцією (фото)

Популярні новини зараз
Зброю до рук візьме кожен: війна та мобілізація можуть тривати ще 10 років ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Показати ще

За даним фактом відкрито кримінальну справу за статтею Кримінального кодексу "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою.

Порушнику загрожує позбавлення волі на строк до 10 років з можливою конфіскацією майна.

Нагадаємо, сьогодні у двір офісу одного з місцевих видань Олександрії Кіровоградської області зловмисники кинули гранату.