Співробітники Служби безпеки України затримали два вантажі, які везли на тимчасово окуповані терористами території Луганської та Донецької області. Про це повідомляє СБУ.

Мікроавтобус, який їхав у бік лінії розмежування, правоохоронці зупинили біля села Врубівка Попаснянського району Луганської області. Під час обшуку у ньому виявили алкогольні вироби, цигарки та продукти харчування. Загальна вартість товарів становить майже 200 тисяч гривень.

Інший мікроавтобус зупинили в районі селища Новотроїцьке Донецької області. В ньому терористам везли більше трьох тонн м'яса на понад 150 тисяч гривень.

Читайте також: Ліки на півмільйона гривень намагалися провезти бойовикам

Наразі правоохоронці встановлюють, хто саме організував відправку цих товарів.

Популярні новини зараз
ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте Новий етап мобілізації в Україні: що змінюється Пенсіонерам виплатять нові доплати: хто і на яку суму може розраховувати ТЦК запросить "на побачення": чим ризикують українці із застарілою військовою спеціальністю
Показати ще

Нагадаємо, днями працівники СБУ також припинили незаконне ввезення продуктів та будматеріалів на окуповані території Донбасу.