Пошкоджена лінія електропередач Мелітополь – Джанкой тимчасово відімкнена, що призвело до зниження поставок електроенергії до Криму на 550 МВт. У зв'язку з цим в нічний час на півострові можливі відключення електрики.

Про це в коментарі для "Крим.Реалії" повідомив начальник відділу з питань взаємодії зі ЗМІ "Укренерго" Зіновій Буцьо.

"Зараз працює лінія Каховка – Джанкой і лінія Каховка – Титан, а лінія Мелітополь – Джанкой вимкнена на певний період для робіт і операцій МВС. Вони там знімають певні предмети і попросили вимкнути її", – сказав представник "Укренерго".

За його словами, зниження обсягу поставок електроенергії до Криму може призвести до відімкнень електрики на півострові.

"Це може статися, якщо кримчани не зуміють компенсувати своїми власними потужностями, поки що йде незначне зменшення. У нічний час там можливо буде проблема. Катастрофи в даний момент немає, вони мають понад 500 МВт, і якісь мінімальні потреби будуть забезпечені, але в пікові години дефіцит може виникнути", – пояснив Буцьо.

Читайте також: Комунальники вимагають від севастопольців повернути "українські" борги

Раніше в Міненерго Росії заявили, що пошкодження електроопор в Херсонській області не позначилися на енергопостачанні Криму.

20 жовтня в Херсонській області пошкодили електроопори, по яких поставляється електрика в Крим. А 20 вересня розпочалась безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, ініційована лідерами кримських татар. Учасники блокади заявили, що після "продуктової" буде "енергетична" блокада Криму.