У покинутому приміщенні одного з цехів Новокраматорського машинобудівного заводу виявили схрон з вибухівкою та боєприпасами. Про це повідомляє СБУ.

Правоохоронці вилучили зі сховища дві тротилові шашки загальною вагою 400 грам, чотири гранати Ф-1 та РГД-5, три гранати для підствольних гранатометів і 240 набоїв калібру 5,45 мм.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження. Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до облаштування схрону.

Читайте також: У Мар'їнському районі підірвали схрон боєприпасів (фото)

Нагадаємо, раніше у Краматорську схованку з боєприпасами також знаходили на території одного із садових товариств, яке знаходиться біля аеродрому.

Популярні новини зараз
"Жодних повноважень": адвокат пояснив, які поширені дії ТЦК грубо порушують закон Чому школярі відмовляються говорити українською мовою Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу
Показати ще