Правоохоронці перекрили черговий канал контрабанди харчів з України до Російської Федерації. На цей раз через кордон намагалися переправити сало. Про це повідомляє СБУ.

У ході слідства з'ясувалося, що перевалочна база, де накопичувалися і зберігалися продукти, знаходилася у Сумській області. Потім частину продукції планували незаконно переправляти до Росії, а частину реалізувати в Україні.

Коли спроби переміщення товарів через сумську ділянку кордону виявилися невдалими, зловмисники намагалися вивезти продукцію до Росії через Харківську область.

Читайте також: У "ЛНР" провозять українські продукти через Росію (документи)

Співробітники СБУ затримали контрабандистів, коли вони з вантажем сала загальною вагою 20 тонн прямували до державного кордону. Супроводжуючі документи на вантаж були підробленими, також не було документів ветеринарної служби.

Популярні новини зараз
Чоловік - не перший: Маша Полякова розповіла, як і з ким втратила цноту, це було швидко Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

За цим фактом відкрили кримінальне провадження. Сало вилучили з обігу.

Нагадаємо, днями прикордонники також затримали на українсько-російському кордоні у Сумській області автомобіль з 13 мішками контрабандного сала.