Вчора ситуація в зоні АТО протягом дня була нестабільною.

Як повідомляє Українська правда, про це наголосив речник Адміністрації президенат з питань АТО Андрій Лисенко.

Він наголосив, що терористи здійснювали збройні провокації як на Донецькому, так і на Луганському напрямку.

Лисенко наголосив, що в результаті обстрілів український військових, поранення отримали близько п'яти бійців АТО.

Журналісти, які були присутні на брифінгу, уточнили, де саме бойовики атакували героїв. Лисенко зазначив, що троє бійців отримали поранення біля Трьохізбенки, а двоє біля Авідіївки та Опитного.

Популярні новини зараз
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Показати ще

Лисенко підкреслив, що така ситуація в зоні АТО не означає повернення до масштабних провокацій з боку терористів. Адже українські військові не відповідають на провокації та намагаються зберігати режим тиші.

Проте, у випадку смертельної загрози українські бійці відкриють вогонь у відповідь.

Читайте також: Сапери знищили більше 200 боєприпасів у Сватовому

Нагадаємо, що у прес-центрі АТО наголошували, що сепаратисти протягом двох діб відкрито виступають за відновлення збройних дій на Донбасі.