У Білгород-Дністровському неповнолітня зняла в учениці молодших класів золоті сережки, коли та через парк поверталася додому після школи.

Про це повідомили в міліції.

Дівчина підійшла до дитини і сказала їй, що одна з сережок розстебнута і запропонувала застебнути. Зловмисниця зняла зі школярки прикраси і пішла.

Мати школярки негайно звернулася в міліцію.

Читайте також: У Києві розшукують пару квартирних крадіїв (фото)

Популярні новини зараз
Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Пенсіонери працюватимуть, доки ноги ведуть: в уряді задумали нововведення Комуналка стане безкоштовною: кому з українців спишуть усі нарахування за послуги ЖКГ "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

"Правоохоронці провели ряд розшукових заходів та встановили особу підозрюваної. Нею виявилася 16-річна школярка, яку затримали в той же день", - розповів начальник Білгород-Дністровського міського відділу міліції Віталій Овчаренко.

Тепер дівчині загрожує штраф, виправні роботи до двох років або позбавлення волі до чотирьох років.