6 листопада в Черняхівському районі зловмисника затримали міліціонери.

Чиновник хотів отримати хабар за укладення договору з підрядником-виконавцем ремонтних робіт у сільському будинку культури, які повинні були фінансуватися з бюджетних коштів.

54-річного голову сільради затримали на трасі Чернігівка - Красноармійськ оперативники УМВС області спільно з представниками прокуратури відразу після того, як горе-чиновник отримав другу частину проханої суми.

Вилучені гроші стали речовим доказом.

Читайте також: Американський суддя підкупив агента ФБР двома ящиками пива

Популярні новини зараз
Пенсіонерів звільнили від оплати за газ: хто отримає пільги "Ощадбанк" попередив пенсіонерів: що буде з картками та виплатами Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири
Показати ще

За даним фактом почали кримінальне провадження за статтею "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою" Кримінального кодексу.

Зловмиснику загрожує від п'яти до 10 років в'язниці з конфіскацією майна і забороною обіймати певні посади до трьох років.