Десятки та сотні копачів бурштину відкрито виходять на видобуток, не лякаючись правоохоронців.

Про це пише місцеве видання іРівне.

"Поки поліція звітує за поодинокі факти незаконного видобутку бурштину, старателі не ховаються і масово виходять копати. Ще і нахабно документують свою діяльність для історії, викладаючи фотографії у соціальних мережах", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: СБУ викрила незаконний видобуток бурштину в Житомирській області (фото)

Згідно інформації, свіжі фото, зокрема, з'явилися у спільноті "Клондайк" у "ВКонтакте".

Популярні новини зараз
Прогноз виявився ще гіршим, ніж ми думали: українців попередили про новий етап війни Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
Показати ще

На них видно, що люди працюють спокійно, не чекаючи на поліцію.

"Можливо рейдовим групам, які проводять славнозвісні "бурштинові" рейди потрібно бути уважнішим?", - задає кореспондент видання риторичне питання.