Неподалік села Сирниця Овруцького району Житомирської області співробітники Служби безпеки України затриманих п'ятьох рівнян. Вони незаконно видобували бурштин.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Незаконні копачі видобували бурштин-сирець шляхом вимивання породи.

Правоохоронці вилучили на місці у злочинців два автомобілі, водяну мотопомпу кустарного виробництва і пальне для неї. Також чоловіки мали при собі близько 300 метрів пожежних рукавів та інше знаряддя для вимивання бурштину.

Читайте також: На Рівненщині затримали три авто з бурштином

Популярні новини зараз
Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація Під час кривавого теракту в Києві загинув відомий рок-музикант Ігор Савченко Привид на сімейній прогулянці? Камера випадково зафільмувала біля дитини те, що неможливо пояснити, відео Комісія при обміні "білих доларів": українцям пояснили, чи законно це
Показати ще

За даним правопорушенням відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу "порушення правил охорони або використання надр".

Нагадаємо, правоохоронці вилучили у Рівненській області у місцевого жителя майже 55 кг бурштину. Нелегальний вантаж перевозили у трьох автомобілях. Загальна вартість бурштину склала 1,8 мільйонів гривень.