В окупованому проросійськими терористами Донецьку самопроголошені влади почали перевірку наявності документів на майно серед місцевих жителів.

Блогер під ніком Necro Mancer опублікував повідомлення, які приходять жителям Донецька у зв'язку з цим процесом.

У зверненні йдеться про те, що всі жителі повинні принести оригінал або копію документа на квартиру, а також свідоцтво, що підтверджує особистість.

Читайте также: Жаба квакала, гадюка плакала: у "ДНР" пройшов бал "аристократів" (фото)

Відзначається, що якщо до 20 грудня поточного року документи не будуть подані до органів окупаційної влади, то майно буде вважатися безхазяйним.

Популярні новини зараз
Весна відкладається: українців попередили про суворі холоди Запис у трудовій книжці не гарантує стажу: українці залишаються без пенсій після довгих років роботи Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще