Сьогодні терористи не збільшили територію атак на бойові позиції українських героїв.

Як повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook, бойовики зосередили свою увагу на Донецькому та Артемівському напрямку.

Як зазвичай ворожий вогонь більше лунав над першим напрямком, стосовно якого у сепаратистів є надії щодо збільшення територія.

Українська розвідка наголошувала, що терористи відтіснятимуть військових віх своїх бойових позиції.

Терористи обстріляли Опитне і Красногорівку зі стрілецької зброї. Більш серйозну зброю, таку як великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю терористи використали для атаки на Майорськ, Луганське, Зайцеве та Ленінське.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Банки встановили ліміти на зняття грошей Чим менша пенсія, тим більше доплатять: кому з пенсіонерів пощастить у липні Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон
Показати ще

Нещодавно бійці АТО наголошували на тому, что терористи атакували Краногорівку з Градів. Вони надали докази цього місії ОБСЄ.

Читайте також: Терористи десять разів відкривали вогонь у напрямку позицій сил АТО

Нагадаємо, що за вчора сепаратисти більше десяти разів атакували українських військових.