На сході почали роботу мобільні групи психологів.

Як повідомляє Громадське.Схід, таку пропозицію запровадили та реалізували соціальні робітники ООН.

Передусім вони займаються реабілітацією членів сімей після конфліктів, що виникають на грунті насилля.

Психологи повідомили, що найчастіше на Донбасі звертаються до психологів через побиття. З 12 викликів, які здійснили сім'ї на гарячу лінію, лише сім зустрілись з психологами.

Координатор мобільної групи по Краматорську та Дружківці Олександр Дзюмок розповів про типові причини, які провокують чоловіків до насильства. Найбільше зараз схильні до цього біженці, які не можуть знайти роботу, а сім'ю треба годувати. Чоловіки в таких родинах починають пиячити та їм здають нерви.

Популярні новини зараз
З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам В Україні пенсії ставлять на "паузу": у ПФУ відповіли, чому люди залишаються без грошей Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично "Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Показати ще

Він розказав, що психологи не записують адресу та ім'я того, хто викликав їх, проте незважаючи на це, частіше люди відмовляються від спілкування.

На підконтрольній українській владі території з початку 2015 року зафіксовано 269 випадків, від насилля в сім'ї потерпає 150 дітей. Ця цифра збільшилась порівняно з попереднім роком у два рази, проте менша за показники 2012 року.

У Краматорську місцеві мешканці неодноразово наголошували на необхідність спілкування з психологами, проте число робітників значно зменшилось.

У місті 85 сімей визнали, що потребують допомоги соціальних робітників та психологів через домашнє насилля. Одного разу у суді матір покарали через те, що вона вдарила дитину.

Читайте також: Психологи безкоштовно реабілітують бійців АТО

Нагадаємо, що депутати Верховної ради зобов'язали бійців АТО пройти психологічну реабілітацію після демобілізації.