Військові провели чергові навчання у Львівській області.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, артилеристи відпрацювали вогонь по ворожих цілях на Міжнародному центрі миротворчості.

Артилеристи оперативного командування "Захід" поупражнялись в атаках на противника з застосуванням реактивної артилерії.

Командир уточнив, що військові проявили високий рівень комунікації під час виконання бойового завдання. Усі підрозділи узгоджено діяли в тилу "ворога", тому завдання виконали вчасно.

Артилеристи відпрацювали атаки і швидке повернення на вихідну позицію, щоб ворог не зафіксував координати для удару у відповідь. Також бійці пробували застосовувати зброю різного виду для атак.

Популярні новини зараз
Рф готує новий потужний наступ: яка область виявиться під ударом Російський терор ракетами та дронами: українців попередили про важку осінь та зиму Польща штрафуватиме українців за дітей Дитячі садочки змінюють формат: про дітей піклуватимуться по-новому
Показати ще

Начальник управління ракетними військами Валерій Марцеха розповів, що кожен військовий тепер володіє навичками залпової стрільби.

Для створення картини реального бою вживали засоби імітації - димові завіси, шашки, міни і розтяжки. Командир зазначив, що військові повинні володіти навичками догляду від мін, що буде корисно в зоні АТО.

Читайте також: Крилаті десантники висадилися в АТО (фото)

Нагадаємо, що вчора на Яворівський полігон приїжджали міністри оборони Польщі, Литви, Латвії та Естонії.