У мережі з'явилася бандерівська пісня в стилі Адріано Челентано про війну в зоні АТО. Це переспів знаменитої пісні Челентано Azzuro.

Її автор - музичний проект "Мірко Сабліч і Друзі" оприлюднив своє творіння ще в жовтні. Але популярною пісня стала в річницю дня народження лідера українських націоналістів Степана Бандери.

"Не зліть нас, бо тоді в гості до Москви Бандера прийде. Він вату вам з вух дістане і в головах вам порядок наведе, в синичок всіх снігурів перефарбує. Тризуб в кожному вікні читати справа наліво "Кобзар" змусить в непроглядній пітьмі", - йдеться в уривку з пісні.

Нагадаємо, 1 січня Україна вшанувала 107-й день народження голови проводу ОУН Стапана Бандери. Так, у Києві з цього приводу відбулася смолоскипна хода.

Читайте також: В'їжджаючих в Дніпропетровськ тепер зустрічає Бандера

Популярні новини зараз

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Хода традиційно розпочалося від пам'ятника Тарасу Шевченку в центрі столиці. У пам'ятній акції брало участь більше 500 чоловік, які пронесли більше 100 запалених факелів і тримали в руках прапори з портретами Бандери і партійні прапори ВО "Свобода".

Бандера народився 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів Калуського району на Івано-Франківщині. Загинув 15 жовтня 1959 року в Мюнхені від рук агента КДБ Богдана Сташинського.