9 травня відбуся перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017" у Києві.

У соціальних мережах виступи конкурсантів активно обговорюють юзери з Росії, яка відмовилась брати участь у конкурсі після заброни в'їзду Юлії Самойлової, яка мала представляти РФ на "Євробаченні".

Найбільше російські глядачі обговорюють виступ співака від Кіпру Ховига.

Причиною такої популярності виконавця у Рунеті стала схожість до Сергія Лазарєва.

Користувачі відмітили, що кипрянин поставив досить схожий номер до того, з яким російський співак Сергій Лазарєв виступав минулого року на "Євробаченні".

Популярні новини зараз
Ухилянтам змінять штрафи вже влітку: які оновлення будуть у "Резерв+" "Ми готові далі воювати": після слів Чмута про те, що ще є ким і чим, українці вибухнули гнівом Пенсіонерам виплатять суттєву надбавку: від чого залежить сума Боржникам за комуналку готують механізми примусу: як мотивуватимуть платити
Показати ще

І Лазаржв, і Ховиг використали графіку на задньому фоні, імітацію падіння у прірву та невидимі сходи.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у мережі показали Євробачення очима іноземців.

Кипр 2017: Дашь домашку списать? Россия 2016: Дам, только не списывай точь в точь, чтобы не спалили.