Російська компанія Caviar, яка стала відомою завдяки корпусам iPhone з зображенням Путіна, представила нову колекцію iPhone 7 до Дня Перемоги. На їх корпусах нанесені георгіївські стрічки з золотими зображеннями Сталіна, герба СРСР і ордена Перемоги.

Раніше компанія випустила "святий" iPhone 7 вартістю понад трьох тисяч доларів, які нібито освятили в храмі і благословили у єпископа.

Нові "переможні" iPhone 7 поки начебто ніхто не освятив, але ціна їх також буде стартувати з позначки близько 3 300 доларів (189 000 рублів). А ось аналогічні iPhone 7 Plus обійдуться дорожче - від 3 600 доларів (204 000 рублів).

Нові "сталінські" iPhone 7 випущені обмеженою серією. Кожен з трьох варіантів доступний в 72 примірниках. Для тих, хто ще з якоїсь причини не побіг замовляти собі золотий сталінофон, повідомляємо, що у новинки на рінгтон встановлена пісня "День Перемоги" Давида Тухманова.

Дивись що буде з iPhone 7, якщо ти упустиш його з найвищої будівлі в світі (The Burj Khalifa / Вежа Халіфа, висота 828 метрів):

Популярні новини зараз

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Показати ще

У мережі золоті сталінофоны зустріли не дуже тепло: "А чому Сталін, а не Гітлер?", “Якась кітчева погань. Зовсім поїхали", "Сумніваюся, що є дауни, які куплять. Ну, може, штук 5 на всю Росію".

Раніше портал Знай.uа повідомляв, що в Китаї iPhone 7 загорівся поруч зі сплячим власником. Не виключено, що смартфон вирішив влаштувати акт самоспалення від сорому за своїх золотих "сталінських" побратимів.