У четвер, 20 квітня, у другому матчі чвертьфіналу Ліги Європи Аякс в меншості на останніх секундах екстра-тайму вирвав перемогу за сумою двох матчів у Шальке (2:3).

В основний час Шальке забив двічі - відзначилися Горетцка і Бюргшталлер. Матч перейшов у додатковий час, в якому господарям вдалося ще один раз засмутити уболівальників Аякса. Однак команда з Нідерландів не здалася, і за останніх десять хвилин двічі вразила ворота німців.

Дивіться відео голів та короткий огляд матчу Шальке - Аякс:

Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, коли і де пройде жеребкування 1/2 фіналу Ліги Європи.