Провідний виробник китайських літаків збирається експортувати свої нові винищувачі п'ятого покоління J-31, повідомляє China Daily з посиланням на галузеві джерела.

"Чим раніше покупці дізнаються про можливості J-31, тим вищі шанси у компанії отримати хорошу частку на ринку винищувачів п'ятого покоління", – заявило джерело, близьке до китайської авіаційно-промислової корпорації AVIC.

На авіаційній виставці в Пекіні AVIC розкрила частину технічних характеристик нового винищувача J-31: максимальна злітна вага літака – 25 т, винищувач може розвивати швидкість до 2205 км/год, а бойовий радіус становить 1,2 тис. км. Наразі літак ще проходить випробування.

Читайте також: Україна постачатиме вина та кондитерку в Китай

За словами китайських військових експертів, експорт J-31 стане важливою віхою для авіаційної промисловості Китаю, оскільки літак зможе конкурувати з західними гігантами.

Популярні новини зараз
Головне за 13 вересня: українцям скасували виплати у Польщі, Melovin "здався" після мобілізації, а пенсіонерів перевірять Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Як повідомлялося, перші випробування винищувача J-31 Китай провів у 2012 році.