Американські учені з'ясували, що для високих показників розвитку економіки країни середня річна температура не повинна перевищувати13 градусів за Цельсієм. Повідомляє журнал Nature.

Починаючи з 1960 року, вчені порівнювали показники економічного розвитку держав планети. У результаті встановили, що найгірші коефіцієнт виходив в найспекотніші роки. У прохолодний період, коли температура була нижчою, ніж 13 градусів за Цельсієм, результати були зворотніми. Під час досліджень не враховувалися зовнішні чинники (ціна на нафту, технологічний прогрес).

Науковці відмічають, що залежність економічних досягнень від коливань температури за останні 50 років абсолютно не змінилася. Таким чином, в дуже теплих країнах низька продуктивність призводить до слабкої економіки.

Читайте також: Вчені знайшли Зірку Смерті із "Зоряних війн" у космосі

Нагадаємо, вчені встановили, що кліматичне потепління буде не таким стрімким, як передбачалося раніше. Процес глобального потепління сповільнився через природні цикли на 22% від прогнозованого.

Популярні новини зараз
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще