Facebook відмовляється блокувати сторінку бойовика "Гіві"

поділитись
Терорист Гіві керував атаками на українських військових у Донецькому аеропорту

Адміністрація соціальної мережі Facebook не хоче блокувати сторінку відомого терориста "Гіві".

Докази цьому надав "Новый регион".

Блоггер Костянтин Катишев заявив, що адміністрація соціальної мережі не бачить в діяльності донецького терориста нічого страшного. У відповідях на його численні докази про зверстава і злочини бойовика "Сомалі" присутня лояльність його персоні.

Михайло Толстих, більш відомий як "Гівік" зареєстрований у Facebook як "громадський діяч". Адміністратори мережі відзначають, що в його діях немає нічого, щоб "розпалювало національну ненависть і ворожнечу".

"Судячи з усього, адміністрації ФБ цього достатньо, щоб закривати очі на діяльність людини, що потрапила до списку санкцій Євросоюзу ще в лютому 2015 року. Всі мої спроби поскаржитися на сторінку, що рекламує відомого садиста і командира банди" Сомалі ", а також окремі матеріали, опубліковані на ній, ні до чого не привели ", - пише він.

Терорист Гіві керував атаками на українських військових у Донецькому аеропорту.

Читайте також: Українські акаунти блокують законно - Facebook

Нагадаємо, що адміністрація Facebook заблокувала офіційну сторінку полку "Азов", а також "Укроп". Український літератор Андрій Бондар, нардеп Борислав Береза ​​та журналіст Юрій Бутусов вирішили подати до суду на адміністрацію соціальної мережі. Причиною позову є шкода, заподіяна репутації за блокування. Також публікацію "телеканалу 24" видалили через цитати Леся Подерев'янського.

[image=14996]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
На "липових" медичних довідках зазначають псевдо клініки, а з "оперативними" водійськими посвідченнями є ризик потрапити за ґрати
0
0
11:32 14.08.2018
Інцидент стався через забиті стоки каналізаційної системи житлового будинку
0
0
09:00 14.08.2018
Інцидент стався на вулиці Златоустівська
0
0
00:10 14.08.2018
Подібні "гейзери" вже стають візитною карткою Києва
0
0
21:34 13.08.2018
У столиці 14 серпня будуть функціонувати не всі станції метрополітену
0
0
20:35 13.08.2018