Українські акаунти блокують законно - Facebook

поділитись

0

384

Письменник Андрій Бондар, нардеп Борислав Береза ​​та журналіст Юрій Бутусов подали в суд на адміністрацію Facebook за шкоду, заподіяну репутації за блокування

Керівництво соціальної мережі Facebook врешті відреагувало на петицію, підписану 11 тисячами користувачів. Про це повідомляє 24 канал.

"Facebook просто дотримується своїх правил модерації. Ці правила забороняють постити оголені тіла або їх частини, інформацію, що розпалює ненависть, яка містить погрози, насильство або цькування. Якщо надходить скарги на такий контент – його видаляють", - розказав директор у Східній Європі та Росії Томас Крістенсен.

Він повідомив, що українських користувачів заблокували законно.

"Всі скарги на неприпустимий контент розглядаються в глобальному центрі Facebook, де володіють різними мовами. Висококваліфіковані співробітники їх розглядають абсолютно неупереджено. У цій команді є російськомовні та україномовні люди, які можуть працювати саме з контекстом. Крім того, система контролю якості дозволяє стежити, чи всі запити розглядають відповідно до стандартів модерації ", — заявив Крістенсен.

Матеріал по темі: Цукерберг відповів Порошенку на питання щодо Facebook

Нагадаємо, що літератор Андрій Бондар, нардеп Борислав Береза ​​та журналіст Юрій Бутусов подали в суд на адміністрацію Facebook за шкоду, заподіяну репутації за блокування.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Пам'ятник планують перенести до Музею монументальної пропаганди СРСР
0
0
18:57 23.03.2017
Столичний метрополітен можуть закрити через борги.
0
0
15:18 23.03.2017
Незабаром перекриють вихід зі станції у напрямку готелю "Турист" через продовження ремонтних робіт
0
0
14:40 23.03.2017