Саморобна бронетехніка АТО: з чого ми починали рік тому (фото)

поділитись

0

1974

Не зважаючи на свою незграбність та недосконалість, ця імпровізована техніка виконала свою роботу і врятувала не одне солдатське життя.

[gallery]

Коли почались бойові дії на сході, ЗМІ заполонила інформація про нескінченні запаси бронетехніки на складах Армії. Вказувалось, что тільки на Центральній артилерійській базі озброєння, що на Рівненщині і Артилерійскькій базі в Сарнах на консервації знаходиться понад 4000 тісячі БТР, БМД, БМП і БРДМ. А ще були танкові склади... Здавалося за пару тижнів ця грізна сталева армада рушить на палаючий Донбас.

Та де ж там. Виявилось, що понад 80% техніки потребують капітального ремонту, бо за роки, так званої, консервації, з неї познімали двигуни, оптичні прилади, електрику. Що не було знято і продано - просто перетворилось на мотлох, тому що чимало техніки зберігалась просто неба.

Читайте також: Зміна ролей: українці вчать американців військовій справі

А воювати на чомусь було необхідно! Необхідно було на чомусь перевозити особовий склад, боєзапас і продовольство, евакуювати поранених, вивозити загиблих, робити розвідку, боронити блок-пости.

І тоді почалась суцільна імпровізація. На бойову техніку, шляхом нехитрих маніпуляцій із сваркою та металом, перетворювали звичайні вантажівки, самоскиди, бусики, легкові автівки.

Не зважаючи на свою незграбність та недосконалість, ця імпровізована техніка виконала свою роботу і врятувала не одне солдатське життя.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.11.2017
Її відвезли в невідомому напрямку
0
0
22:28 18.11.2017
Вже не вперше подібні інциденти трапляються у столиці - цього разу в зоні ризику опинився історичний район міста
0
0
22:02 18.11.2017
Картина розміщена на найвиднішому місці у торговому залі
0
0
20:32 18.11.2017
В мережі обговорюють ставлення працівників київського супермаркету до продавців
0
0
13:33 18.11.2017