Кабмін затвердив поступове збільшення стажу роботи, необхідного для виходу на пенсію працівникам сфери освіти, охорони здоров'я і соціального захисту.

Відповідне рішення було закріплено в постанові уряду від 29 липня 2015 року №529 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України".

Згідно з документом, пенсії за вислугу років для працівників зазначених сфер призначатимуться за наявності стажу роботи не менш як 25 років і 6 місяців з 1 квітня 2015 року. Щороку мінімальна вислуга підвищуватиметься на півроку і до 1 квітня 2024 року становитиме 30 років.

Читайте також: На Луганщині будуть викладати вчителі з Білої Церкви

Нагадаємо, постанова Кабміну від 4 листопада 1993 року №909 "Про перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я і соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років" встановила мінімальний стаж роботи в 25 років для виходу на пенсію працівникам перелічених сфер.

Популярні новини зараз
Кабмін встановив тарифи на газ: скільки платитимемо Газу не вистачає: початок опалювального сезону відкладається Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять Без “Петровичів” і “Іванівн”: українські школи переходять на нові правила спілкування
Показати ще