Батальйон "Донбас" тренується до відправки в зону АТО (фото)

поділитись
Основу цього батальону складають ті бійці добровольчого батальйону "Донбас", які виявили бажання служити в складі Збройних Сил України

[gallery]

46-й окремий батальйон спеціального призначення "Донбас – Україна" продемонстрував готовність захищати територіальну цілісність України.

Як повідомляє глава Генштабу Віктор Муженко на своїй сторінці у Facebook, на 235-му загальновійськовому полігоні бійці показали свої навички у військовій підготовці.

Основу цього батальйону складають ті бійці добровольчого батальйону "Донбас", які виявили бажання служити в складі Збройних Сил України.

"У підсумку батальйон показав досить високі результати, що було цілком закономірно, адже основу підрозділу складають загартовані в боях військовики з високою мотивацією", - підкреслив Муженко.

Читайте також: "Стій, стріляють без попередження": побут морпіхів-новачків у Широкиному (фото)

Нагадаємо, що батальйон "Донбас" вийшов з Широкиного Донецької області, але обіцяв туди повернутись, якщо їм не покажуть письмовий наказ про їх вивід.

Екс-комбат батальону повідомив, що у Генштабі засекретили цей наказ. Проте вчора у Слов'янську президент Петро Порошенко пообіцяв, що українська армія не залишить стратегічні висоти в околицях Маріуполя. Незважаючи на вихід батальйонів з Широкиного, вони залишаться у Бердянському.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Пенсії знову перерахують, чого в цей раз очікувати українцям
0
0
07:39 22.07.2018
Жителі Луганщини недвозначно висловились щодо бойовиків
0
0
06:31 22.07.2018
У анексованому Криму велика проблема з відпочиваючими
0
0
04:19 22.07.2018
За першу половину року молочний кошик українців подорожчав на 5,6 гривень
0
0
03:46 22.07.2018