Журналістам з РФ буде легше отримати громадянство України

поділитись

0

452

Міністерство інформполітики вже допомогло декільком російським журналістам отримати громадянство України

Міністерство інформполітики готує проект закону про спрощення процедури отримання посвідки на проживання або надання громадянства України російським журналістам через переслідування в РФ.

Також на розгляд Кабміну буде винесено постанову про продовження термінів перебування іноземних журналістів в зоні АТО. Про це на прес-конференції заявила заступник міністра інформполітики Тетяна Попова, пише "Новий Регіон".

"Міністерство інформполітики вже допомогло декільком російським журналістам отримати громадянство України. Наприклад, Крістіан Жерегі - режисер, військовий кореспондент, вирішив відмовитися від російського громадянства заради українського. Тепер українське громадянство, як і для інших іноземних журналістів, допомагає йому працювати. У тому числі, в зоні АТО для висвітлення подій з місця", - сказала вона.

Читайте також: Марія Гайдар отримала українське громадянство (відео)

На даний момент, за словами Попової, в зоні АТО акредитовано близько 5 тисяч журналістів, серед них є і росіяни. При цьому вже два журналісти з РФ отримали громадянство України, а ще двоє - вид на проживання.

Зараз процедура отримання посвідки на проживання для іноземних журналістів досить складна. Вона передбачає подачу подання на ім'я керівництва Держкомтелерадіо. Але в Мінінформполітики хочуть, щоб йому передали ці повноваження на законодавчому рівні. А остаточне рішення будуть приймати силові відомства. У законі буде спрощена процедура, визначені чіткі терміни надання посвідки на проживання або громадянства.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Батьки вже не знають, як з цим боротися
0
0
20:07 22.11.2017
На проект виділять понад 2 мільярди доларів
0
0
18:05 22.11.2017
Скільки разів діти відпрошуються "ночувати у друзів"? І чому не кожен повертається додому
0
0
15:25 22.11.2017