Пошкоджений корабель«Донбас» відновив бойові можливості

поділитись

0

298

Пошуково-рятувальне судно вже вийшло у море і проводить ходові випробування головних і допоміжних механізмів судна

Українські Військово-морські сили відновили пошуково-рятувальне судно "Донбас". Його пошкодили у лютому-березні 2014 року російські військові, захопивши і заблокувавши під час анексії Криму Росією.

Після розблокування судно доправили в Одесу, повідомляє Радіо Свобода.

"За період перебування у блокаді корабель отримав значні пошкодження матеріальної частини. Враховуючи те, що одним із пріоритетних завдань ВМС Збройних сил України є відновлення бойових можливостей корабля і вдосконалення його матеріально-технічної бази, на "Донбасі" за участі особового складу проводились ремонтно-відновлювальні роботи", – мовиться у повідомленні Міноборони.

Як повідомляється, після ремонту пошуково-рятувальне судно вже вийшло у море і проводить ходові випробування головних і допоміжних механізмів судна, на ньому також вдосконалює морську майстерность екіпаж.

Читайте також: Стало відомо, коли справу по "Іловайському котлу" передадуть до суду

Варто зазначити, що у море вийшов оновлений екіпаж, основу якого складають військовослужбовці-контрактники. Тому завдання у морі виконують як ті військовослужбовці, які вийшли з тимчасово окупованого Криму, так і ті, хто вже в Одесі вступив на службу до українських ВМС.

Нагадаємо, наприкінці лютого – на початку березня 2014 року перекинуті з Росії та кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів .Після анексії Україна вивела свій флот.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Скоро у столиці побудують Центр захисту тварин.
0
0
20:27 28.03.2017
У Києві три пляжі змагаються за міжнародну нагороду.
0
0
19:51 28.03.2017
Як правильно очищати шкіру і зберегти її красу і природний колір? Ми допускаємо деякі помилки в процесі очищення шкіри, але якщо вчасно дізнатися про них можна назавжди забути про проблемній шкірі.
0
0
19:34 28.03.2017
Дівчина на червоному Hyundai поставила машину впритул до трамвайної колії
2
0
19:28 28.03.2017