Артилеристи вчились нічній бойовій стрільбі (фото)

поділитись

0

266

Мобілізовані артилеристи мають влучити у ціль, що знаходиться на відстані майже восьми кілометрів

[gallery]

Мобілізовані, які потрапили під шосту хвилю призову, отримують фах артилеристів у відділенні підготовки фахівців ракетних військ та артилерії. Вони приступили до практичних занять стрільби з реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Мобілізовані протягом кількох тижнів пройшли теоретичну підготовку. Вони вивчили бойові машини, а також відпрацювали на них елементи ведення вогню.

Старший викладач циклової комісії ракетних військ і реактивних систем залпового вогню підполковник Олексій Якушевський повідомив, що практичні навчання з бойовою стрільбою триватимуть два дні.

"Сьогодні відбувається тактичне навчання з бойової стрільби, під час якого завданням курсантів є вихід і підготовка вогневої позиції артилерійської групи, підготовка бойової машини в районі зосередження та бойова стрільба, а також нічна бойова стрільба з підсвіткою з мінометів", - зазначив він.

Читайте також: Англійські військові будуть тренуватимуть бійців АТО (фото)

Мобілізовані артилеристи мають влучити у ціль, що знаходиться на відстані майже восьми кілометрів. Спершу вони орієнтують автомобіль на місцевості по бусолі - спеціальному пристрою для управління артилерійським вогнем. Після цього більш точні наведення на ціль виконуються вже на установці "Град".

На другий день практичних навчань артилеристи продовжать бойові стрільби. Також вони вправлятимуться у відході з вогневої позиції.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

У Києві втретє за тиждень на тому ж місці трамвай злетів з рейок.
0
0
21:23 26.03.2017
Киян попередили про зміну графіку руху міських електричок.
0
0
21:09 26.03.2017
У Києві активісти зібрались біля Посольства Білорусі в Україні в знак протесту затримання учасників мітингу "дармоїдів".
0
0
20:18 26.03.2017
Водій Volkswagen припаркувався на вході до магазину
1
0
19:10 26.03.2017