Артилеристи вчились нічній бойовій стрільбі (фото)

поділитись
Мобілізовані артилеристи мають влучити у ціль, що знаходиться на відстані майже восьми кілометрів

[gallery]

Мобілізовані, які потрапили під шосту хвилю призову, отримують фах артилеристів у відділенні підготовки фахівців ракетних військ та артилерії. Вони приступили до практичних занять стрільби з реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Мобілізовані протягом кількох тижнів пройшли теоретичну підготовку. Вони вивчили бойові машини, а також відпрацювали на них елементи ведення вогню.

Старший викладач циклової комісії ракетних військ і реактивних систем залпового вогню підполковник Олексій Якушевський повідомив, що практичні навчання з бойовою стрільбою триватимуть два дні.

"Сьогодні відбувається тактичне навчання з бойової стрільби, під час якого завданням курсантів є вихід і підготовка вогневої позиції артилерійської групи, підготовка бойової машини в районі зосередження та бойова стрільба, а також нічна бойова стрільба з підсвіткою з мінометів", - зазначив він.

Читайте також: Англійські військові будуть тренуватимуть бійців АТО (фото)

Мобілізовані артилеристи мають влучити у ціль, що знаходиться на відстані майже восьми кілометрів. Спершу вони орієнтують автомобіль на місцевості по бусолі - спеціальному пристрою для управління артилерійським вогнем. Після цього більш точні наведення на ціль виконуються вже на установці "Град".

На другий день практичних навчань артилеристи продовжать бойові стрільби. Також вони вправлятимуться у відході з вогневої позиції.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Банда в масках, капюшонах і з черепами штурмували заклад. Англійці були шоковані, так як українська поліція заарештувала тільки двох з них
0
0
11:45 25.05.2018
На День Києва 2018 заплановані проведення різних заходів: від концерту під будівлею КМДА до захоплюючих виставок, ярмарків і фестивалів
0
0
10:50 25.05.2018
Відзначається, що поліція затримала двох нападників, а також одного вболівальника "Ліверпуля"
0
0
09:16 25.05.2018
Вже у суботу, 26 травня на НСК "Олімпійському" відбудеться фінальний матч Ліги Чемпіонів
0
0
21:33 24.05.2018
Через масові отруєння дітей в столиці посилять заходи безпеки у всіх освітніх установах
0
0
21:03 24.05.2018