Силовики отримали від США військово-польовий госпіталь вартістю $7,6 млн

поділитись

0

312

В госпіталі можуть працювати 30 лікарів і допоміжних медичних працівників. При цьому допомогу можна надати трьом тисячам військових

Сьогодні, 18 серпня, США офіційно передали Україні військово-польовий експедиційний госпіталь для лікування солдатів, поранених в операціях по захисту суверенної української території від агресії об'єднаних російсько-сепаратистських сил на сході України.

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці американського посольства в Україні.

Загальна вартість такого госпіталю становить 7,6 млн. доларів.

Як наголошується в повідомленні, полковник Керол Нортрап, військовий аташе посольства США в Україні, презентувала госпіталь від імені уряду США на церемонії в Житомирі. Приймали його від імені уряду України директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник Андрій Верба та заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута.

"Відомий в США під назвою EMEDS (Експедиційна система медичної підтримки), цей військово-польовий госпіталь являє собою легку, компактну реанімаційну споруда, яку можна розкласти в районі бойових операцій широкого спектру для надання швидкої медичної допомоги. Він може використовуватися для лікування поранених, стабілізації пацієнтів та підготовки жертв для медичної евакуації в установи, що займаються лікуванням на більш високому рівні. Надаються також первинна медико-санітарна допомога, стоматологічні послуги і послуги загального медичного захисту військового персоналу", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Десантникам подарували пересувну лазню (фото)

Варто відзначити, що в госпіталі можуть працювати 30 лікарів і допоміжних медичних працівників. При цьому допомогу можна надати трьом тисячам військових. Складається з чотирьох наметів, розгортається протягом 24 годин і може діяти автономно без поставки до 10 днів.

Як повідомлялось, у Краматорськ прибула багатонаціональна інспекційна група з Канади для підтримки українських військових.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Злочинці винесли техніку з вартіри у Дніпровському районі
0
0
05:13 27.03.2017
У Києві втретє за тиждень на тому ж місці трамвай злетів з рейок.
0
0
21:23 26.03.2017
Киян попередили про зміну графіку руху міських електричок.
0
0
21:09 26.03.2017
У Києві активісти зібрались біля Посольства Білорусі в Україні в знак протесту затримання учасників мітингу "дармоїдів".
0
0
20:18 26.03.2017