Українофобна книга кримчанина претендує на російську премію

поділитись

0

242

Експерти вважають, що роман Беседіна займе одне з призових місць, а видавництво "Фоліо" отримає грошову винагороду у розмірі 40 000 доларів

Українофобна книжка "Учитель. Роман перемен" претендує на премію "Русский букер 2015". Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський.

В Росії нещодавно був опублікований список претендентів на російську книжкову премію "Русский букер 2015", першу позицію якого зайняла книга відвертого українофоба Платона Беседіна "Учитель. Роман перемен", видана у 2014 році харківським видавництвом "Фоліо".

Читайте також: "Щоденник Майдану" Андрія Куркова видали в Японії

"Те, що українофобський роман вийшов друком у харківському видавництві "Фоліо", не дивує. Це видавництво на чолі з Олександром Красовицьким, давнім другом міністра-втікача Табачника, давно має стійку і характерну репутацію відверто проросійської структури. Проте дивує інше: змінились часи, до владних кабінетів зайшли "народні" чиновники, а "Фоліо" і його господар, як і раніше — у фаворі, і вже встиг заручитися покровительством постмайданних владців. Цікаво, за що ж його так люблять у високих кабінетах?", — заявляє Сидоржевський.

Основна умова конкурсу полягає в тому, що саме видавництва мають подавати твори на розгляд жюрі "Русского букера". Деякі російські експерти вважають, що роман Беседіна цього року займе одне з призових місць, а видавництво " Фоліо" отримає грошову винагороду у розмірі 40 000 доларів.

Нагадаємо, СБУ Львівської області порушило кримінальне провадження з приводу видання та розповсюдження на території України книжок, які містять неправдиву інформацію щодо соціально-політичних процесів, які відбуваються в країні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
22.11.2017
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Сотні людей вже стали жертвами "заманливих" пропозицій
0
0
12:04 22.11.2017
Подібна проблема у столиці зачастила
0
0
19:23 21.11.2017
До лікарні він потрапив тільки через два дні
0
0
18:40 21.11.2017