У Фастові міліціонери затримали п'яного пасажира потягу, який погрожував людям гранатою. Про це повідомляє УМВС Київської області.

До міліції надійшло повідомлення, що у одного із пасажирів потягу сполученням Миколаїв – Київ знаходиться граната.

Правоохоронці виїхали на місце події. Під час огляду міліціонери виявили та вилучили у пасажира потягу гранату Ф-1.

Підозрюваного, 30-річного уродженця Донецька, затримали та доставили до Фастівського міськвідділу. Чоловік пояснив, що придбав гранату у незнайомого чоловіка безпосередньо у поїзді за 100 гривень.

Читайте також: У Києві зловили бомжа з гранатою

Популярні новини зараз
Коли по Україні вдарять перші заморозки: синоптики дали невтішний прогноз Батьківський гаманець не витримає: університети дружно підняли ціни за гуртожитки Обмежена мобілізація: як призиватимуть чоловіків від 50 до 60 років Перевірте свої долари: які банкноти слід негайно обміняти
Показати ще

Міліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Нагадаємо, нещодавно у селі Високе на Полтавщині чоловік з гранатою вимагав у магазині горілку.