Сьогодні Україну охопив небувалий ажіотаж через День Народження мережі супермаркетів. На честь свого 20-річчя вітчизняна мережа зробила великі знижки та акційні пропозиції.

Вже з самого ранку у багатьох містах вистроїлись довжелезні черги покупців. Українці скуповують буквально все, що бачать. Охорона магазинів пропускає людей по черзі, а деякі полиці взагалі вже порожні.

Користувачі соцмереж публікують фото та відео з різних магазинів. Слід зазначити, що переважна більшість покупців - пенсіонери.

Більше за все в інтернеті сміються з вартості відомого алкогольного енергетика - його у деяких магазинах розкупили за лічені години.

Читайте також: Нардепи заблокували рух вантажівок у Чаплинці

Популярні новини зараз
Починається новий період: українцям назвали тариф на світло з 1 червня, скільки заплатимо за кВт Податки за карткові перекази: кого з українців зобов'яжуть платити За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть Пенсіонерам виплатять по 7 тисяч гривень: хто та як може отримати
Показати ще

На фото та відео присутні магазини Харкова, Кривого Рогу, Маріуполя та інших міст.