Господарський суд Києва повернув у державну власність дитячий санаторій "Славутич", який контролюється благодійним фондом Любові Полежай, співмешканки колишнього президента Віктора Януковича.

Про це повідомила сьогодні, 13 листопада, прес-служба Генпрокуратури.

У відомстві зазначили, що в 2010 році товариство з обмеженою відповідальністю "Дитячий оздоровчий центр "Славутич", учасником якого є благодійний фонд Любові Полежай "Дорога майбутнього", орендуючи майно дитячого санаторію у Переяслав-Хмельницькому районі, відремонтувало його без узгодження з Мінекономрозвитку.

Після цього Циблівська сільрада передала санаторій у власність компанії. Суд вирішив, що виявлені порушення є достатніми для того, щоб скасувати рішення Ціблівскої сільради і повернути санаторій у власність держави.

Читайте також: У коханки Януковича відібрали будинок (фото)

Популярні новини зараз
Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Зазначимо, що Янукович офіційно був розписаний з Людмилою Янукович, матір'ю його двох синів. Однак довгий час він жив з уродженкою Єнакієвого Любов'ю Полежай.

Нагадаємо, 3 листопада суд арештував будинок і квартиру Любові Полежай.