У київському метро почнуть обмінюватись книгами

поділитись

0

292

У середу столичне метро приєднається до популярного соціального руху буккросингу.

У середу столичне метро приєднається до популярного соціального руху буккросингу. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

Стенди для безкоштовного обміну книжками з'являться на станції метро "Політехнічний інститут" та "Золоті ворота". У цей же день відкриється виставка "Підземне київське читання", на якій представлять фото пасажирів, які читають книги під час поїздок в метро.

"Книги - один з найкорисніших способів проведення часу, причому не тільки в підземці. Це - досвід, знання, емоції, нові цілі та захоплення. Тому дуже б хотілося, щоб наші пасажири обмінювалися своїми ідеями, знайомилися і створювали нові проекти", - сказав начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.

Ідею буккросингу запропонував фахівець з інтернет-технологій Рон Хорнбекер в травні 2002 року, основною метою якого є обмін книгами. Найбільшу популярність проект набрав в Італії.

"Перші книжки приніс начальник і працівники метрополітену. Вже маємо поезії Шевченка, романи Олеся Гончара, Віктора Гюго. Із сучасників можна буде почитати Андруховича і Жадана. Враховуючи, що метрополітеном часто користуються іноземці, на полицях можна буде знайти розмовники: англійський, німецький, французький. Є також книги англійською та іспанською мовами. Також виставимо кілька книг про метро." - говорить прес-секретар Київського метрополітену Наталія Макогон.

Читайте також: У столичній підземці проведуть флешмоб пам'яті покійних

В Україні активісти буккросингу почали популяризувати рух починаючи з 2008 року, але основною проблемою поширення був мовний бар'єр, оскільки на міжнародному сайті, де проходять реєстрацію книги, не було версії українською мовою. Тому було вирішено створити якісний сайт для буккросингу в Україні, який почав працювати в 2013 році.

Найбільш активно популяризують буккросинг у Львові, Харкові, Дніпропетровську,Києві та Івано-Франківську.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Подібна проблема у столиці зачастила
0
0
19:23 21.11.2017
До лікарні він потрапив тільки через два дні
0
0
18:40 21.11.2017
Постраждалі вимагають справедливого покарання для поліцейських
0
0
12:32 21.11.2017