Спійманих російських диверсантів прооперували і допитали

поділитись

0

736

Один з полонених російських спецназівців під час операції відмовився від наркозу, бо побоювався за свої нирки

Двом полоненим російським спецназівцям українські лікарі зробили операції. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив медик з Луганська Григорій Максимець.

За його словами, полонені розповіли, що вони приписані до військової частини в Тольятті. Зараз цей підрозділ знаходиться в Луганську, уточнили вони. У бою вони були поранені і доставлені в медслужбу батальйону "Айдар" та 59-го госпіталю.

"Російські диверсанти дуже турбувалися за свої органи, які медики-карателі повинні у них вирізати з метою продажу, про що, з їхніх слів, їх постійно попереджають батьки-командири. Один з офіцерів-окупантів навіть зажадав оперувати плече без наркозу - стеріг свої нирки - і ми пішли назустріч побажанню терористичного трудящог ", - повідомив лікар.

За словами Максимця, у другого полоненого була перебита стегнова кістка. Йому наклали апарат зовнішньої фіксації.

Полонені також розповіли, що в атаку на місто Щастя вони висунулися з окупованого Луганська. За їх словами, командири заявили про те, що з Щастя виведений "Айдар". Спецназ був направлений туди, щоб перевірити, чи так це.

Читайте також: В зоні АТО впіймали двох російських диверсантів

Нагадаємо, 16 травня в Щасті пройшов бій, в результаті якого були поранені три українських бійці, вбиті троє російських військових. Взяті в полон двоє російських офіцерів. Це - сержант Александров Олександр Анатолійович і капітан Єрофєєв Євген Володимирович. Військові з'ясували, що перед полоненням вони вбили українського солдата Вадима Пугачова. У бійця влучили шість куль.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
У мережі нагадали про злощасні зливостоки
0
0
05:30 28.07.2017
У ньому взяли участь близько 100 тисяч православних християн
0
0
04:30 28.07.2017
Автомобілі зупинилися поблизу станцій метро
0
0
22:34 27.07.2017
Як назвати дитину, щоб вона не загубилася в сірій масі
0
0
21:41 27.07.2017