Російські депутати закликали Романових переїхати до Криму

поділитись

0

326

Депутат законодавчих зборів Ленінградської області Володимир Петров вже відправив листи із відповідною пропозицією

[image=8419 align=left]

Російські депутати хочуть повернути представників імператорської династії Дому Романових із Європи на батьківщину. Їм запропонували жити в одному з палаців окупованого Криму або Петербургу.

Про це повідомляє видання "Новий регіон 2".

Депутат законодавчих зборів Ленінградської області Володимир Петров вже відправив листи із відповідною пропозицією до княгині Марії Володимирівні в Іспанію та князю Дмитру Романовичу в Данію.

"Ваша Імператорська Величність Государине Велика Княгине Маріє Володимирівно! Протягом всієї історії свого правління імператорська династія Романових було одною з основ Російської державності. Наразі відбувається важкий процес відновлення величі Росії і повернення нею світового впливу. Я впевнений, що в такий важливий історичний момент члени Імператорського Дому Романових не можуть залишатися осторонь процесів, що відбуваються в Росії", - ідеться в листі.

Читайте також: У Росії рекламуватимуть "нацистське" минуле Lufthansa, BMW і Siemens

Відзначається, що російські депутати будуть розробляти проект закону, який простимулює повернення в РФ членів царської родини і дасть їм "особливе становище" в країні.

Царською резиденцією депутат пропонує зробити один із закинутих палаців у Санкт-Петербурзі або у Криму.

Він вважає, що повернення царської крові до РФ сприятиме "згладжуванню політичних протиріч усередині країни, що залишилися з моменту Жовтневої революції, і стане символом відродження духовної сили народів Росії".

"Представники імператорського дому готові та висловлюють бажання переїхати до Росії. Проте вони хотять, аби "імператорський дім був історичною інституцією і частиною історичної спадщини. І це культурологічне визнання було виражене у правовому акті", - повідомив директор канцелярії глави Російського імператорського дому Романових Олександр Закатов.

За його словами, у княгині Марії Володимирівни побоюються, що нащадків царської родини можуть втягнути у політичні ігри. Тому повернення імператорського дому має відбутися у рамках правового статусу, без політичних спекуляцій.

Довідка. На даний момент існує дві основні гілки родини Романових — Кириловичі і Миколаєвичі. Перші проголошують себе імператорським домом у вигнанні на чолі з Марією Володимирівною, другі — об'єднанням нащадків дому Романових на чолі з князем Миколою Романовичем. Вважається, що законними спадкоємцями престолу є Кириловичі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Названі терміни перекриття руху
0
0
18:17 24.11.2017
Третьокласницю пограбували просто під час уроку
0
0
17:32 24.11.2017
Користувачів розлютила чергова обіцянка влади
0
0
13:42 24.11.2017