У Росії рекламуватимуть "нацистське" минуле Lufthansa, BMW і Siemens

поділитись

0

588

До реєстру потраплять такі компанії як Lufthansa, BMW, Metro Cash & Carry, Siemens, Coca-Cola

У Держдумі пропонують маркувати товари компаній, які мали економічні зв'язки з Третім рейхом. Такий законопроект вніс до парламенту депутат Олексій Журавльов. Про це повідомляє Слон.ру

Журавльов пояснив, що до реєстру потраплять такі компанії як Lufthansa, BMW, Metro Cash & Carry, Siemens, Coca-Cola, які співпрацювали з націонал-соціалістичною партією Німеччини та італійської національною фашистської партією

"Корпорації, які зробили свої капітали на крові наших співвітчизників, ті, хто співпрацював з фашистськими режимами, як мінімум, повинні інформувати про це наших покупців. Вони мають робити маркування власної продукції", - сказав він.

Чиновник зазначив, що в рекламі товарів, які "мали зв'язки з фашистською Німеччиною", на радіо розповідатимуть про минуле компанії. Під час трансляції по телевізору це займе не менше п'яти секунд, а в друкованій рекламі потрібно буде приділяти щонайменше 10% тексту.

Читайте також: Російські ВНЗ відкривають двері абітурієнтам із "ДНР" і "ЛНР"

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що в декларації про доходи ініціатора законопроекту зазначено, що нього є німецький автомобіль Mercedes Benz ML 63, а у його дружини - BMW X3.

"Законопроект хороший: але не маркувати, а таврувати; не компанії, а депутатів; і не за зв'язки з Третім рейхом, а за політичну проституцію", - написав він.

Після цієї публікації прес-секретар росыйського парламентарія Софія Черепанова запевнила, що Журавльов відмовився від Mercedes і їздить на службовому автомобілі, марку якого вона не уточнила.

Нагадаємо, що російський політик Едуард Лимонов запропонував заборонити "Гру престолів" через сексуальні девіації в епізодах і насильство.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
У Росії схвалили законопроект про обмеження свободи в Мережі
0
0
10:00 26.07.2017
Рішення США не сподобається трьом державам
0
0
08:53 26.07.2017
Модель образила скрєпи відвертою фотосесією на руїнах храму
0
0
08:39 26.07.2017
Агресивний неадекват ломився у ворота сусідніх будинків і лякав перехожих
0
0
08:12 26.07.2017
Кремль зловили на підтримці ще одного терористичного угрупування
0
0
07:27 26.07.2017