У Росії рекламуватимуть "нацистське" минуле Lufthansa, BMW і Siemens

поділитись

0

588

До реєстру потраплять такі компанії як Lufthansa, BMW, Metro Cash & Carry, Siemens, Coca-Cola

У Держдумі пропонують маркувати товари компаній, які мали економічні зв'язки з Третім рейхом. Такий законопроект вніс до парламенту депутат Олексій Журавльов. Про це повідомляє Слон.ру

Журавльов пояснив, що до реєстру потраплять такі компанії як Lufthansa, BMW, Metro Cash & Carry, Siemens, Coca-Cola, які співпрацювали з націонал-соціалістичною партією Німеччини та італійської національною фашистської партією

"Корпорації, які зробили свої капітали на крові наших співвітчизників, ті, хто співпрацював з фашистськими режимами, як мінімум, повинні інформувати про це наших покупців. Вони мають робити маркування власної продукції", - сказав він.

Чиновник зазначив, що в рекламі товарів, які "мали зв'язки з фашистською Німеччиною", на радіо розповідатимуть про минуле компанії. Під час трансляції по телевізору це займе не менше п'яти секунд, а в друкованій рекламі потрібно буде приділяти щонайменше 10% тексту.

Читайте також: Російські ВНЗ відкривають двері абітурієнтам із "ДНР" і "ЛНР"

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що в декларації про доходи ініціатора законопроекту зазначено, що нього є німецький автомобіль Mercedes Benz ML 63, а у його дружини - BMW X3.

"Законопроект хороший: але не маркувати, а таврувати; не компанії, а депутатів; і не за зв'язки з Третім рейхом, а за політичну проституцію", - написав він.

Після цієї публікації прес-секретар росыйського парламентарія Софія Черепанова запевнила, що Журавльов відмовився від Mercedes і їздить на службовому автомобілі, марку якого вона не уточнила.

Нагадаємо, що російський політик Едуард Лимонов запропонував заборонити "Гру престолів" через сексуальні девіації в епізодах і насильство.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Обшуки почалися одразу після перших затримань на мітингу у Москві,
0
0
11:08 28.03.2017
Мешканці Австралії називають природне явище чудовиськом
0
0
11:02 28.03.2017
Французи вийшли вшанувати чоловіка, якого вбили через ножиці, та почали спалювати поліцейські машини
0
0
10:45 28.03.2017
На набуття статусу Чорногорією члена НАТО піде майже рік й рішення має підтримати Іспанія
0
0
10:21 28.03.2017