Розпусне життя тютюнового магната (фото)

поділитись

0

2694

Треверса постійно критикують за те, що таким життям він подає поганий приклад дітям. Однак він не вбачає нічого поганого у своїй поведінці

[gallery]

Австралійський тютюновий магнат Треверс Бейнон прославився завдяки публікації фотографій в Інстаграм свого розпусного способу життя. Більшість знімків були зроблені в розкішному особняку в місті Голд-Кост, де він мешкає з дружиною Тішею і 4 дітьми.

Бейнон зовсім ні в чому собі не відмовляє. Він купує найкращі автомобілі, яхти і вертольоти. Більшу частину свого часу бізнесмен проводить, влаштовуючи галасливі вечірки у своєму будинку і розважаючись в компанії оголених дівчат.

До всього цього долучається і дружина тусівника, котра ділить його із сотнями інших жінок. Зазначається, що пара навіть спить разом з подругою Тиші.

Треверса постійно критикують за те, що таким життям він подає поганий приклад дітям. Однак він не вбачає нічого поганого у своїй поведінці.

Читайте також: Дівчата з кольоровими пахвами - нова мода у Instagram (фото)

"Більше за те, щоб влаштовувати найкращі вечірки, я люблю лише одне - це своїх дітей, свою сім'ю. Уранці ми поводимось як проста сім'я. Я їхній захисник і годувальник", - заявив магнат.

Сам тусівник називає себе Кендіменом (Солодким) і вважає, що кращого життя, ніж у нього, не існує.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Пам'ятник планують перенести до Музею монументальної пропаганди СРСР
0
0
18:57 23.03.2017
Столичний метрополітен можуть закрити через борги.
0
0
15:18 23.03.2017
Незабаром перекриють вихід зі станції у напрямку готелю "Турист" через продовження ремонтних робіт
0
0
14:40 23.03.2017