Черкаський волонтер написав книгу про свої 100 днів полону в "ЛНР"

поділитись

0

630

Хоробрий волонтер каже, що сьогодні в полоні сталінські підходи, які нічим не відрізняються від того, що було 70 років тому

Волонтер і правозахисник Валерій Макеєв презентував автобіографічну книгу під назвою "100 днів у полоні, або позивний 911". У ній він розповідає про своє перебування у неволі в "ЛНР".

З серпня по листопад минулого року чоловік знаходився у полоні. Зараз Валерій продовжує свою волонтерську діяльність – допомогає у звільненні інших полонених.

"Не було конкретної мети, просто не міг не писати. У полоні – це була гімнастика для розуму. Хочеш жити – живи, з'явився олівець, папір – пиши, малюй. Я пишаюся віршами, які вдавалися в тих умовах", - розповідає Макєєв.

Хоробрий волонтер каже, що сьогодні в полоні сталінські підходи, які нічим не відрізняються від того, що було 70 років тому. Також Валерій висловлює свою думку щодо розв'язання військового конфлікту на Донбасі. Чоловік вважає, що потрібно завоювати довіру окупованого регіона.

"Якби цивільне населення, що там є, мало цю довіру, воно б само скинуло тих ополченців й інших. Ця довіра дається дуже важко. Спочатку має заявитися довіра до держави у громадян мирної України, щоб кожен відчував, що його шанують, захищають право реально, а не декларативно, ховаючись за децентралізацією. Важливо просто, щоб кожна людина відчувала себе Громадянином", - зазначив Макєєв.

Читайте також: Рада повернула пільги волонтерам

Харківський журналіст Роман Черемський, який був у полоні разом з Валерієм та став одним з головних героїв книги, вважає, що ця автобіографія застерігає журналістів не їхати на Схід у пошуках "ексклюзиву".

"Та сторона розцінює журналістів, як ідеологічних інформаційних ворогів й тому ставлення відповідне", - додає він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
З нагоди свята сексі-коп порадувала прихильників танцем
0
0
19:54 24.11.2017
Будьте обережні, обираючи продукти
0
0
19:29 24.11.2017
На час перевірки евакуювали близько 250 людей
0
0
19:11 24.11.2017
Названі терміни перекриття руху
0
0
18:17 24.11.2017