Рада повернула пільги волонтерам

поділитись

0

656

Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу і таким чином відмінила оподаткування неприбуткових організацій. Тепер всі їхні доходи не оподатковують.

Також для запобігання зловживанням з боку житлово-будівельних кооперативів вирішили, що вони отримають статус неприбуткових "з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому новий будинок прийнятий в експлуатацію". Йдеться про будинки, споруджені чи або куплені кооперативом.

Також повернули податкові пільги волонтерам і благодійникам, які допомагають українським військовим.

"Це дозволить суспільним ініціативам розвиватися. Крім того, бізнес знову зможе з ними співпрацювати, адже досі підприємства змушені були платити 30% податків від вартості товарів і послуг, придбаних в неприбуткових організацій", — відзначила один з авторів законопроекту Оксана Продан.

Читайте також: ГПУ скоротила три тисячі прокурорів

До неприбуткових організацій віднесли бюджетні установи, суспільні об'єднання, політичні партії, творчі союзи, релігійні організації, добродійні організації і пенсійні фонди, а також союзи, асоціації, ЖБК, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, асоціації власників житлових будинків, профспілки і їх об'єднання, організації працедавців і їхні об'єднання.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Влада втратила здатність впливати на ситуацію, що поставило під питання саму необхідність існування державних структур
0
0
18:33 27.03.2017
Формула успіху за версією Квентіна Тарантіно
0
0
18:28 27.03.2017
Українську владу сприймають як крадіїв
0
0
12:05 27.03.2017
Держава звернула свій погляд на банківські установи з участю російського капіталу
0
0
09:10 27.03.2017