Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я підрахували кількість людей, які являються носіями небезпечної інфекції, що спровокована вірусами гепатиту В або С.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі ВОЗ.

На планеті виявилося 325 мільйонів мешканців, які страждають від хронічних захворювань, втім більшість із них не можуть собі дозволити медичне обстеження, а тим паче – лікування.

Внаслідок цього мільйони людей помирають щороку від того, що вчасно не отримали допомогу через брак коштів. Два роки тому нарахували близько 1,34 мільйони смертей від вірусного гепатиту.

За словами генерального директора організації Маргарет Чен, кількість таких пацієнтів щоденно зростає, тому зараз ця проблема – одна із ключових для працівників сфери охорони здоров’я.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" зізналася, чи вільне її серце після фіналу "Холостяка": "Прийшов у формі"

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

Тільки в Україні, за даними "Альянсу громадського здоров'я", за минулий рік гепатит С виявили у двох мільйонів осіб – найважча форма хвороби, яка може викликати навіть цироз, або рак печінки.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що одразу в декількох областях України зафіксували спалах африканської чуми свиней.