Французькі урядовці зайняли принципову позицію щодо матчу Ліги Європи між "Бордо" та казанським "Рубіном". Російським уболівальникам суворо заборонено летіти до Франції на матч.

Про це повідомляє офіційний сайт "Рубіну".

МЗС Франції попередило росіян, що їм загрожує півроку у в'язниці у разі їхнього виявлення на пропускних пунктах до країни. Мова йде про аеропорти, залізничні станції та дорожній кордон.

Така заборона триватиме з обіду 9 грудня і до півночі 10 грудня.

Зазначимо, що французькі чиновники заборонили футбольним фанатам їздити на виїзні матчі по усій Франції. Заборона стосується як громадян країни, так і іноземців. З цього приводу "Шахтар" також проведе останню гру у ЛЧ без підтримки.

Популярні новини зараз
"Забирають речі та застосовують силу": ТЦК все частіше "бусифікують" українців ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня Якщо не вдалося пройти ідентифікацію: як не втратити пенсію
Показати ще

Читайте також: Хачеріді продадуть "Боруссії" за 10 млн євро

Нагадаємо, мер бельгійського міста Гент заборонив фанатам "Зеніту" летіти на матч ЛЧ із місцевою командою. Своє рішення він пояснив поганою репутацією пітерців.