Після продажу український філіал російського Сбербанку назвуть Norvik Bankа.

Як передають російські ЗМІ, про це сказав Григорій Гусельников, який є одним з покупців установи.

"Банк буде перейменований. По всій видимості, він буде носити ім'я Norvik Bankа, тому що він буде дочірнім по відношенню до європейського Norvik Bankа", - сказав Гусельников. За його словами, на цей крок потрібно йти, щоб заспокоїти ажіотаж навколо банку.

"Банк буде позиціонуватися як європейський банк, яким він і буде", - зазначив бізнесмен.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Сбербанк продає інвесторам все акції дочірнього банку в Україні. У список інвесторів увійшли Norvik Bank (Латвія) і білоруська приватна компанія. Закриття угоди очікують в першому півріччі 2017 року. Це станеться після схвалення угоди регуляторами.

Популярні новини зараз
Пенсіонери змушені повертатися до роботи: стає питанням виживання Тарифний маневр: як платити вдвічі менше за мобільний зв'язок Плюс 1000 грн до пенсії: хто може отримувати доплати вже в 2026 році Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК можуть прийти на критичні підприємства
Показати ще

В Сбербанку сподівалися, що продаж посприяє відповідному розблокування офісів, з випливають відновленням роботи.