Наступним головним тренером збірної Аргентини, швидше за все, стане нинішній наставник Севільї Хорхе Сампаолі. Про це повідомляє Ole.

За інформацією джерела, 57-річний фахівець дав згоду Аргентинській футбольній асоціації за умови, що з ним буде підписаний довгостроковий контракт до ЧС-2022.

Ліонель Мессі в матчі проти Чилі, фото Getty Images

Відзначимо, що після 14 турів в південноамериканській кваліфікації ЧС-2018 Аргентина займає п'яте місце і може не потрапити на до основної стадії турніру.

Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що тренера збірної Аргентини звільнять наступного тижня.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам встановили надбавки: хто отримає від 735 до 1200 грн Нові правила від "Київстар": чому українцям відключають номери ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще