В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про результати державної програми "Доступні ліки", яка почала діяти з 1 квітня 2017 року.

Про це повідомляє "Укрінформ".

За словами Супрун, сьогодні до програми приєднались 2 тисячі аптек, але у МОЗ мають намір розширити цю кількість. Вже наступного тижня мають відбутися переговори з аптечними мережами щодо цього питання.

В.о. голови МОЗ також зазначила, що у деяких облдержадміністраціях не відбувся розподіл коштів для відшкодування аптекам вартості ліків, що має обговорюватися на селекторній нараді прем'єр-міністра з головами облдержадміністрацій.

"Нам потрібно, щоб аптеки отримували ті кошти, які потрібні. Перші звіти вони повинні здавати 15 квітня, і ми сподіваємося, що коли аптеки здадуть їх, через кілька днів отримають кошти", - повідомила Супрун.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Зазначимо, що на сайті МОЗ працює інтерактивна мапа з адресами аптек, які долучились до програми "Доступні ліки".

Як повідомляв портал "Знай.ua", НАБУ закрило кримінальне провадження стосовно Супрун через відсутність складу злочину.