Сьогодні, 26 березня, біля будівлі білоруського Посольства у Києві зібрались активісти з закликами звільнити учасників маршу "дармоїдів".

"Захід розпочався о 18:00 та триватиме до 21:00, учасники акції зібрались біля Посольства Білорусі, що на вулиці Коцюбинського, 3", - повідомляють організатори дійства на сторінці у Facebook.

Акція покликана змусити уряд Білорусі почути голос народу.

Активісти вимагають звільнити всіх затриманих на мітингах маршу "дармоїдів" та повстань у День Волі.

Згідно даних білоруських ЗМІ, міліція затримала близько 300 учасників мирних демонстрацій проти декрету №3.

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсій у 2026 році: кому збільшать виплати та наскільки 6500 доларів відкупитися на тиждень: ветеран озвучив прайс столичних ТЦК після затримання Виплатять 500, 800 або 1300 грн: хто з пенсіонерів отримає додаткові гроші Доведеться ще померзнути: коли повноцінно стартує опалювальний сезон
Показати ще

Близько сотні затриманих отримали адміністративні арешти.

Зазначається, що до затриманих не допускають адвокатів, а предствники порядку використовують грубу фізичну силу.

Акція у столиці України задумана як мирна демонстрація, під час підготовки заходу організатори закликали учасників брати гітари та згадувати акорди "Воинов света".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Білорусі затримали 40 активістів.