Сьогодні у Москві та в інших містах Росії проходять мітинги прихильників опозиціонера Олексія Навального проти корупції прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.

Учасники московської акції принесли на площу Білоруського вокзалу один з головних символів Револції гідності - шини. Про це повідомив один з аквтивістів Володимир Залищак у Twitter.

На шині можна побачити напис "Не чекаємо, а готуємось".

Зазначимо, що самого ініціатора мітингів Навального сьогодні затримали правоохоронці у Москві. Окрім нього, до поліцейських відділків забрали щонайменше 130 протестувальників.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі опублікували фото масових зачисток мітингів у Москві.

Популярні новини зараз
Українцям анулюють борги за комуналку: кому пробачать несплачені рахунки Українці, готуйтесь і не чекайте до ночі: коли точно вимкнуть світло і як не залишитися без зарядки та чаю Додатковий платіж комуналку – українці знайдуть ще одну платіжку Комунальні платежі зменшаться вдвічі: хто може розділити половину рахунків з державою
Показати ще