У Сімферополі обговорюють будівництво метро

поділитись
Жителі Сімферополя пофантазувати на тему будівництва метро в місті

У соцмережіх вирішили представити, де могли б прокласти гілки метрополітену в анексованому Росією Сімферополі і який вигладь мала б схема підземки.

Мешканці міста пропонують побудувати три лінії метро. Поява нового виду транспорту, на їх думку, допоможе вирішити проблему постійних пробок.

Перша гілка, як видно на запропонованій схемі, з'єднає центральний Аеропорт і Сімферопольське водосховище. Другу пропонують прокласти між Новороманівкою і районом Свободи. Третя ділянку хочуть, щоб побудували між станціями "Заміська" і "Пневматика".

Але користувачі соцмереж скептично ставляться до перспектив прокладання лінія метро в місті. Вони вважають, що про метро "навіть не варто думати, поки Сімферополь не перетвориться на місто з мільйонним населенням".

Але геологи стверджують, що на півострові дуже близько до поверхні підходять підземні води і дуже щільні скельні породи. Це не дозволить прокласти під землею тунелі метро.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Києві планують збільшити кількість гілок метро. Вона буде називатися Подільсько-Вигурівська.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
метро, будівництво метро, метро в сімферополі, анексований крим
Вибір редакції, Суспільство
20.06.2018
Напередодні прем'єри "Вечірнє шоу з Юрієм Марченком" раптово помер батько телеведучого
0
0
23:35 20.06.2018
Раніше Олег Сенцов встиг заявити, що не звертатиметься до Путіна з проханням про помилування
0
0
23:05 20.06.2018
Це морозиво ви зможете приготувати на власній звичайній кухні
0
0
22:40 20.06.2018
Українцям знову доведеться розбиратися в назвах
0
0
21:50 20.06.2018